Actuele informatie over faillissementen en opschortingen

Online auto en voertuigen veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online auto en voertuigen veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online auto en voertuigen veilingen.

Filters:

Er zijn 31 veilingen gevonden.
 1 - 3

consumentengoederen -- aannemersmateriaal -- horeca materiaal -- kantoorinventaris -- vrachtwagen/marktwagen VALKENAERS bj 1991 -- enz/

Locatie:
LOMMEL
Veilinghuis:
Appelboom
Veiling sluit over:

Online veiling van goederen in de categorie Bouw / Agrarisch, Consumenten overig, Consumenten Electronica, Consumenten meubelen, Voertuigen, Consumenten tuin, Consumenten verlichting, Bouw / Materialen, Consumenten Huishoudelijk, Handel en Wandel, Consumenten Badkamer / Wellness, Consumenten Entertainment / Ontspanning, Industriele artikelen, Kantoor Meubelen, Sport , Spel en Hobby en Elektriciteit / Verwarming / Sanitair

Locatie:
Maasmechelen
Veilinghuis:
I&O Auctions
Veiling sluit over:

Online veiling in de categorie Youngtimer

Locatie:
Gent
Veilinghuis:
DefCom Auctions
Veiling sluit over:

snelveiling Opel Corsa

Locatie:
Temse
Veilinghuis:
Leo van der heyden
Veiling sluit over:

Veiling van voertuig meerdere doeleinden, personenwagens/sedan, lichte vrachtwagens, bromfiets/quad/motorfiets

Locatie:
Roosdaal
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Online veiling in de categorie Voertuigen

Locatie:
Regio Luik
Veilinghuis:
DefCom Auctions
Veiling sluit over:

Online veiling in de categorie Oldtimers

Locatie:
Durbuy
Veilinghuis:
DefCom Auctions
Veiling sluit over:

Div. oldtimers & exclusive cars

Locatie:
Aartselaar, Antwerpen
Veilinghuis:
Moyersoen
Veiling sluit over:

personenwagen VW GOLF bj 16 -- personenwagen VOLVO S60 bj 15 -- cabriolet MINI COOPER bj 07 -- vrachtwagen MERCEDES AXOR 1929 bj 07 -- personenwagen MERCEDES E220cdi bj 09 -- vrachtwagen/poederbluswagen MERCEDES UNIMOG bj 75 -- personenwagen AUDI A6 bj 06 -- personenwagen VOLKSWAGEN PASSAT bj 06 --aanhangwagen BT TRAILERS -- aanhangwagen HAPERT -- stationwagen BMW 320D bj 05 -- lichte vrachtwagen PEUGEOT BOXER bj 08 -- aanhangwagen RW -- stationwagen MERCEDES C220cdi bj 03 -- stationwagen FORD FOCUS bj  10 -- enz.

Locatie:
Aarstelaar
Veilinghuis:
Appelboom
Veiling sluit over:

Locatie:
Ans
Veilinghuis:
DefCom Auctions
Veiling sluit over:

Locatie:
Luik
Veilinghuis:
DefCom Auctions
Veiling sluit over:

Locatie:
Regio Spa
Veilinghuis:
DefCom Auctions
Veiling sluit over:

Veiling van lichte vrachtwagens, oldtimer/classic car enz., diversen

Locatie:
Denderleeuw
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Veiling van bromfiets/quad/motorfiets, klokken, beelden, Siervoorwerpen, diversen, Kaders, schilderijen en prenten, koper, tin en zilverwaar, vazen, kaarsdecoratie, tuindecoratie, speelgoed, Hobbymateriaal, Breien, stikken, Haken, klein kantoormateriaal, keukentoebehoren, Audio/Video/hifi/beeld, diversen, verlichting, Huishoudapparaten, ringen, halskettingen, broches, uurwerken, armbanden, diversen, oorbellen, Medisch materiaal, Stoffen, gordijnen en linnen, lichaamsverzorging en wellness, Baby-en kinderuitrusting, auto toebehoren, Ijzerwaren, Heren-en dameskledij, Tassen, portefeulles, koffers, zonnebril, Klassieke apparatuur en meetinstrumenten, gadget, Strips, boeken, prenten en foto's, Muntstukken en Medailles, Militaria, postzegels, servies en glazen, div. handgereedschappen, tuingereedschap/machines, diversen, kast, stoelen, tafel, DVD/CD/LP'S, diversen, diversen, diversen, diversen, personenwagens/sedan, diversen

Locatie:
Baasrode
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Online veiling van goederen in de categorie Consumenten overig, Consumenten Electronica, Consumenten meubelen, Industriële horeca / keuken, Bouw / Gereedschap / Uitrusting, Voertuigen, Winkel Inrichting, Consumenten Baby artikelen, Consumenten verlichting, Consumenten Huishoudelijk, Handel en Wandel, Industriele artikelen, Consumenten Dieren, Kantoor Meubelen en Sport , Spel en Hobby

Locatie:
Meer
Veilinghuis:
I&O Auctions
Veiling sluit over:
 1 - 3

Faillissementen en opschortingen per regio

Overig

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook