Actuele informatie over faillissementen en opschortingen

Online fietsen veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online fietsen veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online fietsen veilingen.

Filters:

Er zijn 3 veilingen gevonden.

In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.

Locatie:
Kalmthout (België)
Veilinghuis:
BVA Auctions
Veiling sluit over:

Meer dan 100 nieuwe heren-, dames- en kinderfietsen, mountainbikes en racefietsen, eenwielers, van o.a.: GRANVILLE, KROSS, MINERVA, RALEIGH, etc.

Locatie:
Aartselaar, Antwerpen
Veilinghuis:
Moyersoen
Veiling sluit over:

Unieke fiets collectie, fiets onderdelen en benodigdhedenoa.:- Gesigneerde fiets van Leontien van Moorsel waarmee ze Olympisch goud won.- Officiele piste frame- Team fiets van Team AA Drink- Allereeste carbon fiets uit de jaren '80- Fiets met certificaat- handgemaakte tandem piste fiets waarvan maar 2 stuks bestaan-- enkel BTW te betalen op het opgeld !! --.:: Dit is een toekomstige veiling ::.Meer informatie en kavels volgen wanneer deze beschikbaar zijn.?De exacte veilingdatums worden later bekend gemaakt.Blijf steeds op de hoogte van al onze veilingen en schrijf u in op onze nieuwsbrief.

Locatie:
Houthulst (Jonkershove)
Veilinghuis:
BOPA.be
Veiling sluit over:
Stuur mij een e-mail zo gauw er nieuwe online veilingen bekend zijn.
Verfijn uw zoekopdracht

Faillissementen en opschortingen per regio

Overig

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook