Home > Faillissement veilingen

Online veilingen in de provincie Oost-Vlaanderen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online veilingen in de provincie Oost-Vlaanderen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Filters:

Er zijn 20 veilingen gevonden.
1 2

Veiling van oplegger, diversen

Locatie:
Hamme
Veilinghuis:
Veiling sluit over:
Agenda:

VOERTUIGEN SEPTEMBER 2014

Locatie:
Temse
Veilinghuis:
Leo van der heyden
Veiling sluit over:
Agenda:

Online veiling in de categorie Motoren: Honda, Hyosung Comet, Kawasaki en Yamaha

Locatie:
Wetteren
Veilinghuis:
DefCom Veilinghuis
Veiling sluit over:
Agenda:

Online veiling in de categorie Multimedia: iPad 1, iPad 2, iPad mini en iPhone 4

Locatie:
Gent centrum
Veilinghuis:
DefCom Veilinghuis
Veiling sluit over:
Agenda:

Veiling van Muntstukken en Medailles, salons en zetels, TV kast/statief/beugel, stoelen, manden, zuilen, kaarsen, kaarshouder/theelichthouder, tafels/stoelen/banken, Badminton, zwembad en toebehoren, matten, Tennis, Wintersport, muziekinstrumenten, stof, riemen, schuurcreme, paarden, katten, verrekijkers en telescopen, koffer, bureaustoelen, tafels, tuinsets, BBQ's/buitenkeukens, Werkkledij/werkschoenen, Steekwagen/verr. karren, Bureau's, stoel, kast, bijzettafel, bbq, printer/fotokopieerapparaat, faxtoestel, Cava/champagne/schuimwijn, halskettingen, heren horloge

Locatie:
Lede
Veilinghuis:
Veiling sluit over:
Agenda:

Verkoop wegens faillissement

Locatie:
Sint-Lievens-Houtem
Veilinghuis:
Openbare-Verkopen
Veiling sluit over:
Agenda:

Online veiling in de categorie Multimedia: Samsung Galaxy S5

Locatie:
Gent centrum
Veilinghuis:
DefCom Veilinghuis
Veiling sluit over:
Agenda:

METAAL BEWERKING MACHINES

Locatie:
Temse
Veilinghuis:
Leo van der heyden
Veiling sluit over:
Agenda:

Veiling van tuin & terras, speelgoed, diversen, verpakkingsmateriaal, verlichting, auto toebehoren, meubelen, decoratie, Beelden en siervoorwerpen, klein kantoormateriaal, schilderijen, kaders, tapijten, spiegels enz., diversen

Locatie:
Erondegem
Veilinghuis:
Veiling sluit over:
Agenda:

Veiling van aanhangwagens, auto toebehoren, diversen, ontkalkingmiddel, garage uitrusting, lichte vrachtwagens, personenwagens/sedan

Locatie:
Meerbeke - Ninove
Veilinghuis:
Veiling sluit over:
Agenda:

DANSCAF? DORA DORA (UITBATING TANT'YVON

Locatie:
Waasmunster
Veilinghuis:
Leo van der heyden
Veiling sluit over:
Agenda:

Veiling van bromfiets/quad/motorfiets, diversen, graafmachine, verreiker, wiellader, hoogtewerker, transpalet/orderpicker, lichte vrachtwagens, kuismachine, compressor

Locatie:
Laarne
Veilinghuis:
Veiling sluit over:
Agenda:

Locatie:
Laarne
Veilinghuis:
Veiling sluit over:
Agenda:

Online veiling van goederen in de categorie Consumenten tuin

Locatie:

Veilinghuis:
I&O Auctions
Veiling sluit over:
Agenda:

Veiling van stationwagen, auto dubbel gebruik, personenwagens/sedan, hatchback, lichte vrachtwagens, voertuig meerdere doeleinden, banden en velgen, diversen

Locatie:
Denderleeuw
Veilinghuis:
Veiling start over:
Agenda:
1 2
Stuur mij een e-mail zo gauw er nieuwe online veilingen bekend zijn.

Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief

Faillissementen en opschortingen per regio

Overig

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook
E-mail adres:
Wachtwoord:

Nog niet geregistreerd? Klik hier om GRATIS te registreren.
Bezig met laden...