Actuele informatie over faillissementen en opschortingen

Online veilingen in de provincie Oost-Vlaanderen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online veilingen in de provincie Oost-Vlaanderen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online veilingen.

Filters:

Er zijn 23 veilingen gevonden.
 1 - 2

Online veiling van metaalbewerkingsmachines

Locatie:
Gent
Veilinghuis:
Auctelia
Veiling sluit over:

24146 Online sale of joinery, dryer, forklift truck \"Hyster\

Locatie:
Lokeren
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Veiling sluit over:

Veiling van witte wijn, Cava/champagne/schuimwijn, rode wijn, Rose wijn

Locatie:
Wachtebeke
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Online veiling in de categorie Oldtimers

Locatie:
Regio Kruishoutem
Veilinghuis:
DefCom Auctions
Veiling sluit over:

Online veiling in de categorie Overig

Locatie:
Gent
Veilinghuis:
DefCom Auctions
Veiling sluit over:

Veiling van tuin & terras

Locatie:
Wachtebeke
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

24522 Online verkoop van teakhouten tafels, stoelen,ligbedden, zetels; tuinbanken; BBQ's, trolley's, tuindecoratie, enz... i.o.v. belanghebbende

Locatie:
Waregem
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Veiling van lichte vrachtwagens, oldtimer/classic car enz., diversen

Locatie:
Denderleeuw
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Veiling van bromfiets/quad/motorfiets, klokken, beelden, Siervoorwerpen, diversen, Kaders, schilderijen en prenten, koper, tin en zilverwaar, vazen, kaarsdecoratie, tuindecoratie, speelgoed, Hobbymateriaal, Breien, stikken, Haken, klein kantoormateriaal, keukentoebehoren, Audio/Video/hifi/beeld, diversen, verlichting, Huishoudapparaten, ringen, halskettingen, broches, uurwerken, armbanden, diversen, oorbellen, Medisch materiaal, Stoffen, gordijnen en linnen, lichaamsverzorging en wellness, Baby-en kinderuitrusting, auto toebehoren, Ijzerwaren, Heren-en dameskledij, Tassen, portefeulles, koffers, zonnebril, Klassieke apparatuur en meetinstrumenten, gadget, Strips, boeken, prenten en foto's, Muntstukken en Medailles, Militaria, postzegels, servies en glazen, div. handgereedschappen, tuingereedschap/machines, diversen, kast, stoelen, tafel, DVD/CD/LP'S, diversen, diversen, diversen, diversen, personenwagens/sedan, diversen

Locatie:
Baasrode
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Locatie:
Baasrode
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Veiling van oldtimer/classic car enz.

Locatie:
Lede
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Veiling van Wijn, Beelden, Varia, Chinese borden, Vazen

Locatie:
Sint-Gillis-Waas
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Veiling van aanhangwagens, diversen, diversen

Locatie:
Laarne
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Veiling van oldtimer/classic car enz., caravan/mobilhome, personenwagens/sedan, lichte vrachtwagens

Locatie:
Hamme
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Veiling van salontafel, eetkamer/eetkamertafel, tafel, slaapkamer, Muntstukken en Medailles, Strips, boeken, prenten en foto's, stikmachine, accu schroef/boormachine

Locatie:
Aalst
Veilinghuis:
Veiling sluit over:
 1 - 2

Faillissementen en opschortingen per regio

Overig

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook