Actuele informatie over faillissementen en opschortingen

Veiling Second home real estate

Op een steenworp van het historisch plaatsje Maastricht, nabij het mooiste dorpje van Vlaanderen Oud-Rekem, ligt het bungalowpark Sonnevijver. Het vakantiepark biedt een vis- en zwemvijver met speeltuin en een receptie aan en is ideaal gelegen om de prachtige omgeving (Genk, Nationaal Park Hoge Kempen, 5600 ha natuurgebied (heide en bossen)) te verkennen per fiets, met de kano of al wandelend. Winkelen kan er naar hartelust gedaan worden in Maasmechelen.

In dit vakantiepark bieden we diverse vakantiewoningen aan op basis van een ”recht van erfpacht” tot 31/12/2105, waarbij u het volle gebruiksgenot verkrijgt van het grondperceel en de bungalow tot eind 2105.

(Gvr, Vkr, Gvv, Vg, GMo)
De kandidaat-koper dient voorafgaandelijk, op straffe van nietigheid der uitgebrachte bieding, de acceptatievoorwaarden ondertekend te mailen naar h.driessen@troostwijk of c.tanghe@troostwijk.be

Parkvoorstelling : https://www.youtube.com/watch?v=AhACibWsHGU&feature=youtu.be

Locatie veiling:
Lanaken (Limburg)
Veilingcategorie:
Start online veiling:
vrijdag 21 september 23:00
Sluiting veiling vanaf:
vrijdag 12 oktober 15:00
Status:
Veiling is gesloten
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Troostwijk biedt u een breed dienstenpakket aan. Wij ondersteunen u door ons eigen Europese kantorennetwerk met specialisten en experts met kennis en ervaring in uw branche.
Online auction categories
Let op: FaillissementsDossier.be publiceert veilingen van diverse veilinghuizen. Om een zo volledig mogelijk beeld te geven tonen wij niet alleen faillissement gerelateerde veilingen, maar ook de gewone veilingen voortkomend uit bijvoorbeeld bedrijfsbeëndiging, overtollige voorraden en anderszins. De veiling op deze pagina hoeft dus geen faillissementsveiling te betreffen.

Faillissementen en opschortingen per regio

Overig

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook