Procédures collectives et ventes aux enchères

Ventes aux enchères de procédures collectives et ventes aux enchères traditionnelles en ligne

Vous trouverez ci-après, pour plusieurs Maisons d'enchères, une liste des ventes publiques en ligne provenant de procédures collectives et proposées par le liquidateur judiciaire. Vous y trouverez également des ventes publiques en ligne non liées à des procédures collectives.

83 ventes aux enchères ont été trouvées.
 1 - 6

Online auction of various industrial electro-technical components such as PLC modules, switch materials, touchscreen panels, control cabinets with content, transformers, ....;
Ac drives and servo controllers including Lenze, SEW, Siemens, ABB, Telemecanique, ...;

Lieu:
Genk
Maisons d'enchères:
Troostwijk Auctions - Veilingen
La vente se termine:

Lieu:
Meer
Maisons d'enchères:
La vente se termine:

Online auction of rational steamers, Zumex orange juicers, Frima/Rational Vario Cooking Centers, Foodtruck trailer, Bongard peelers, dough dividers, spiral kneading machines, Wiesheu ovens, refrigerated workbenches, freezers, refrigerators, cooking kettles, roasting sleds, Hoshizaki ice machines, Winterhalter-Hobart-Rhima dishwashers, Unox steamers, Panimatic-Gemm brake rowing cabinets, Dadaux meat mixers, work tables, cutting tables, stacking chairs...

Lieu:
Deinze
Maisons d'enchères:
La vente se termine:

Bankschroeven, betonschaar, bijlen, boormachine, boren en beitels, breekijzers, doppensets, garage gereedschap, gereedschapswagens, haakse slijper, hamers enz.

Lieu:
Arendonk
Maisons d'enchères:
La vente se termine:

Collectors items, vintage en antiek, beeldje, tekeningen, schilderijen, kaders enz.

Lieu:
Aaigem
Maisons d'enchères:
La vente se termine:

✓ Meer informatie over de bezorgkosten vind je terug op de kavelpagina. ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

Lieu:
thuisbezorgd
Maisons d'enchères:
BVA Auctions
La vente se termine:

Lieu:
thuisbezorgd
Maisons d'enchères:
BVA Auctions
La vente se termine:

Online auction of showroom kitchens.

Lieu:
Zoutleeuw
Maisons d'enchères:
La vente se termine:

Perceel bouwgrond van ca. 1090m², gelegen nabij het centrum van Zandvliet voor open bebouwing (ca 12m perceelbreedte) met goede zonoriëntatie (middag-avondzon).

In de tuin is het heerlijk vertoeven en rustig genieten van de groene omgeving met zicht op weilanden en bos. Het huidig plan biedt mogelijkheid tot het bouwen van een woning met totaal 3 à 4 slaapkamers. De eerste verdieping omvat een hoofdslaapkamer en-suite met dressing en badkamer (gedeeld vanuit de nachthal), apart toilet en tweede slaapkamer - mits inrichting/verdeling zolderverdieping nogmaals mogelijkheid tot een tweetal slaapkamers. Het gelijkvloers omvat een lichtrijke woonkamer met open keuken en zicht op de tuin, aparte berging, aparte inkomhal/gastentoilet en bureaukamer aan de voorzijde. (zie plannen in de document download op www.dewaele.com)

De werken werden reeds in een prille beginfase gestart door huidige eigenaar maar worden niet verder gezet, omgevingsvergunning en goedgekeurd bouwplan is aanwezig en deze kunnen overgenomen worden. Eventuele nieuwe aanvraag tot omgevingsvergunning, indien andere indeling of concept zou gewenst zijn, is uiteraard toegestaan (afname is niet verplicht) - maar impliceert niet hierdoor dat er kan gekocht worden onder opschortende voorwaarde tot het bekomen van een nieuwe omgevingsvergunning.
(Wg, Vg, Gvv, Gvkr, GMO)

Lieu:
Antwerpen
Maisons d'enchères:
La vente se termine:

Enkel BTW op het opgeld!Nalatenschap M.M. te Krombele - Private inboedel.- Meubels, decoratie, huisraad, werkmaterialen, .......  Bewindvoerder: Advocaat Meester Fien Decap

Lieu:
Krombele
Maisons d'enchères:
BOPA.be
La vente se termine:

Italian ceramic floor and wall tiles for indoor and outdoor use. Wide range of timeless and trendy styles as well as real parquet floors of oak and other types of wood.

Lieu:
Kapellen
Maisons d'enchères:
La vente se termine:

Div. goederen uit div. inboedels e.a., wo. meubelen, beeldjes, kaders, vintage, retro, verzamelobjecten enz.

Lieu:
Wachtebeke
Maisons d'enchères:
La vente se termine:

In deze veiling wordt er per kavel een Handling-Fee van 150 euro berekend.Omdat de auto's in deze veiling zonder garantie worden verkocht adviseren wij u de auto's persoonlijk te inspecteren op de kijkdagen.Het is ook mogelijk dit door een expert te laten doen, deze dient u zelf aan te stellen. Ten behoeve van de inspectie kan desgewenst een speciale afspraak worden gemaakt.

Lieu:
Hasselt
Maisons d'enchères:
BVA Auctions
La vente se termine:

Online auction of Biesse selco wn2 plate splitting machine, Biesse P3200SX format circular sawing machine, cantilever racks, Biesse Rover A3.30 cnc machining centers, Biesse Akron 1300 edge gluing machine, Riedex MD-450 filter extraction system, Dynma body press, Shamal air compressor, hand tools, Festool vacuum pump, festool milling machine, Sicar thicknessing machine, Sicar planer, Eureka sweeper, Elu table circular sawing machine....

Lieu:
Bree
Maisons d'enchères:
La vente se termine:

Enkel BTW op het opgeld!Bewindvoering appartement te Izegem.Kijk- en afhaalmoment steeds op afspraak: info@bopaveilingen.be  Bewindvoerder: Meester Tim Dierynck

Lieu:
Izegem
Maisons d'enchères:
BOPA.be
La vente se termine:
 1 - 6

Procédures collectives par région

Publier des annonces

Publier une annonce sur ce site ? Cliquez ici pour des informations détaillées sur les possibilités, les tarifs et les formats.

Autres

Suivre les dernières actualités et procédures collectives via Twitter
Suivre les dernières actualités et procédures collectives via Facebook
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Pays-Bas