Actuele informatie over faillissementen en surseances

Bankruptcy auctions and normal online auctions

Below you will find, from various auctioneers, an overview of online auctions relating to estates offered by the curator. Here, you will also find online auctions not relating to any bankruptcy.

83 auctions found.
 1 - 6

Online auction of various industrial electro-technical components such as PLC modules, switch materials, touchscreen panels, control cabinets with content, transformers, ....;
Ac drives and servo controllers including Lenze, SEW, Siemens, ABB, Telemecanique, ...;

Location:
Genk
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Auction closes in:

Location:
Meer
Auctioneer:
Auction closes in:

Online auction of rational steamers, Zumex orange juicers, Frima/Rational Vario Cooking Centers, Foodtruck trailer, Bongard peelers, dough dividers, spiral kneading machines, Wiesheu ovens, refrigerated workbenches, freezers, refrigerators, cooking kettles, roasting sleds, Hoshizaki ice machines, Winterhalter-Hobart-Rhima dishwashers, Unox steamers, Panimatic-Gemm brake rowing cabinets, Dadaux meat mixers, work tables, cutting tables, stacking chairs...

Location:
Deinze
Auctioneer:
Auction closes in:

Bankschroeven, betonschaar, bijlen, boormachine, boren en beitels, breekijzers, doppensets, garage gereedschap, gereedschapswagens, haakse slijper, hamers enz.

Location:
Arendonk
Auctioneer:
Auction closes in:

Collectors items, vintage en antiek, beeldje, tekeningen, schilderijen, kaders enz.

Location:
Aaigem
Auctioneer:
Auction closes in:

✓ Meer informatie over de bezorgkosten vind je terug op de kavelpagina. ✓ Bezorging in België en Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden). ✓ Betaal uiterlijk binnen 2 dagen na sluiting eenvoudig met iDeal via uw BVA Account.

Location:
thuisbezorgd
Auctioneer:
BVA Auctions
Auction closes in:

Location:
thuisbezorgd
Auctioneer:
BVA Auctions
Auction closes in:

Online auction of showroom kitchens.

Location:
Zoutleeuw
Auctioneer:
Auction closes in:

Perceel bouwgrond van ca. 1090m², gelegen nabij het centrum van Zandvliet voor open bebouwing (ca 12m perceelbreedte) met goede zonoriëntatie (middag-avondzon).

In de tuin is het heerlijk vertoeven en rustig genieten van de groene omgeving met zicht op weilanden en bos. Het huidig plan biedt mogelijkheid tot het bouwen van een woning met totaal 3 à 4 slaapkamers. De eerste verdieping omvat een hoofdslaapkamer en-suite met dressing en badkamer (gedeeld vanuit de nachthal), apart toilet en tweede slaapkamer - mits inrichting/verdeling zolderverdieping nogmaals mogelijkheid tot een tweetal slaapkamers. Het gelijkvloers omvat een lichtrijke woonkamer met open keuken en zicht op de tuin, aparte berging, aparte inkomhal/gastentoilet en bureaukamer aan de voorzijde. (zie plannen in de document download op www.dewaele.com)

De werken werden reeds in een prille beginfase gestart door huidige eigenaar maar worden niet verder gezet, omgevingsvergunning en goedgekeurd bouwplan is aanwezig en deze kunnen overgenomen worden. Eventuele nieuwe aanvraag tot omgevingsvergunning, indien andere indeling of concept zou gewenst zijn, is uiteraard toegestaan (afname is niet verplicht) - maar impliceert niet hierdoor dat er kan gekocht worden onder opschortende voorwaarde tot het bekomen van een nieuwe omgevingsvergunning.
(Wg, Vg, Gvv, Gvkr, GMO)

Location:
Antwerpen
Auctioneer:
Auction closes in:

Enkel BTW op het opgeld!Nalatenschap M.M. te Krombele - Private inboedel.- Meubels, decoratie, huisraad, werkmaterialen, .......  Bewindvoerder: Advocaat Meester Fien Decap

Location:
Krombele
Auctioneer:
BOPA.be
Auction closes in:

Italian ceramic floor and wall tiles for indoor and outdoor use. Wide range of timeless and trendy styles as well as real parquet floors of oak and other types of wood.

Location:
Kapellen
Auctioneer:
Auction closes in:

Div. goederen uit div. inboedels e.a., wo. meubelen, beeldjes, kaders, vintage, retro, verzamelobjecten enz.

Location:
Wachtebeke
Auctioneer:
Auction closes in:

In deze veiling wordt er per kavel een Handling-Fee van 150 euro berekend.Omdat de auto's in deze veiling zonder garantie worden verkocht adviseren wij u de auto's persoonlijk te inspecteren op de kijkdagen.Het is ook mogelijk dit door een expert te laten doen, deze dient u zelf aan te stellen. Ten behoeve van de inspectie kan desgewenst een speciale afspraak worden gemaakt.

Location:
Hasselt
Auctioneer:
BVA Auctions
Auction closes in:

Online auction of Biesse selco wn2 plate splitting machine, Biesse P3200SX format circular sawing machine, cantilever racks, Biesse Rover A3.30 cnc machining centers, Biesse Akron 1300 edge gluing machine, Riedex MD-450 filter extraction system, Dynma body press, Shamal air compressor, hand tools, Festool vacuum pump, festool milling machine, Sicar thicknessing machine, Sicar planer, Eureka sweeper, Elu table circular sawing machine....

Location:
Bree
Auctioneer:
Auction closes in:

Enkel BTW op het opgeld!Bewindvoering appartement te Izegem.Kijk- en afhaalmoment steeds op afspraak: info@bopaveilingen.be  Bewindvoerder: Meester Tim Dierynck

Location:
Izegem
Auctioneer:
BOPA.be
Auction closes in:
 1 - 6

Bankruptcies and suspensions of payment per region

Advertise on this site? Read more about all options, rates and ad formats.

Other

Follow the latest news and insolvencies via Twitter
Follow the latest news and insolvencies via Facebook
Free news, auctions and bankruptcies on your website
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, The Netherlands