Actuele informatie over faillissementen en surseances

 

'Boekenvoordeel verder met Free Record Shop'

Source: IEX   |  5 May 2014
16 van de 36 winkels van het failliete Free Record Shop (FRS) gaan mogelijk verder onder de vleugels van de Nederlandse winkelketen Boekenvoordeel.

 Dat zei curator Rob Boers van FRS vrijdag.

Boekenvoordeel heeft vrijdag de activa van FRS gekocht en overweegt de huurcontracten van 16 winkels over te nemen en de exploitatie van de winkels voort te zetten, aldus Boers. Circa 30 werknemers zouden daardoor hun baan kunnen behouden.

In welke vorm de winkels eventueel doorstarten, is onbekend. Boekenvoordeel wilde vrijdag geen nadere informatie verschaffen over zijn plannen. De discounter telt 100 winkels in Nederland en 20 in België, die behalve boeken ook hobbyartikelen en dvd's verkopen.

Read the full article here.

More news on this subject
Help Hans Breukhoven Robert Jan Blom | 12-11-2014
Curator: ProCures oorzaak faillissement Free Record Shop Entertainment Business | 27-10-2014
Drie miljoen euro verlies na doorstart Free Record Shop Entertainment Business | 04-06-2014
'Outlet was laatste strohalm voor FRS' NUzakelijk | 29-05-2014
More bankruptcy news
Leuvense rechtbank noteert 5 faillissementen made-in | Saturday 20 June 2026
11 faillissementen in Oost-Vlaanderen made-in | Friday 19 June 2026
Restaurant De Witten Vos in Mechelen failliet verklaard FaillissementsDossier.be | Wednesday 17 June 2026

Bankruptcies and suspensions of payment per region


Advertising

Advertise on this site? Read more about all options, rates and ad formats.


Other

Follow the latest news and insolvencies via Twitter
Follow the latest news and insolvencies via Facebook
Free news, auctions and bankruptcies on your website
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, The Netherlands