Actuele informatie over faillissementen en opschortingen

Online antiek en kunst veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online antiek en kunst veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online antiek en kunst veilingen.

Filters:

Er zijn 3 veilingen gevonden.

Enkel BTW op het opgeld te betalen !Ingelijste Keith Haring kleurenlitho's voor Lucky Strike

Locatie:
Ieper
Veilinghuis:
BOPA.be
Veiling sluit over:

Online veiling in de categorie Antiek , Hobby en Verzamel , Keukentoebehoren , Reclame materiaal en Overig

Locatie:
Regio Aalst
Veilinghuis:
DefCom Auctions
Veiling sluit over:

Locatie:
Sint-Gillis-Waas
Veilinghuis:
Veiling sluit over:
Stuur mij een e-mail zo gauw er nieuwe online veilingen bekend zijn.

Faillissementen en opschortingen per regio

Overig

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook