Actuele informatie over faillissementen en opschortingen

Online verzamel veilingen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online verzamel veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online verzamel veilingen.

Filters:

Er zijn 50 veilingen gevonden.
 1 - 4

✓ Bezorgkosten 16,- (incl. BTW) per kavel ✓ Bezorging in West-Europa (m.u.v. de Waddeneilanden).✓ Betaal uiterlijk voor 23 november eenvoudig met iDeal via uw BVA Account of via bankoverschrijving. In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Heb je nog geen gratis account? Registreer je dan hier. Mocht je nog vragen hebben, dan staat onze klantenservice elke dag voor je klaar. Wij raden je aan de toelichting onderaan deze pagina door te nemen.

Locatie:
(Onbekend)
Veilinghuis:
BVA Auctions
Veiling sluit over:

Gereedschappen, materialen, stelling, likeuren, glazen, ea

Locatie:
Temse
Veilinghuis:
Leo van der heyden
Veiling sluit over:

24931 - Online sale of \"Iveco\" truck; \"Siemens\" built-in combi refrigerator; \"Bose\" Home Entertainment System ; \"Boretti\" exhaust hood; \"Smeg\" gas stove; indoor furniture and decoration; etc... on behalf of stakeholder

Locatie:
Genk
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Veiling sluit over:

Online veiling van goederen in de categorie Consumenten overig, Consumenten meubelen, Voertuigen, Handel en Wandel en Kantoor Benodigheden / Machines / Meubelen

Locatie:
Schoten
Veilinghuis:
I&O Auctions
Veiling sluit over:

Veiling van werktafel/werkbank, kookplaat/fornuis/bakplaat, gekoelde werkbank/koeltoog, ladders, tuingereedschap/machines, gereedschapswagen/werkkoffer, automateriaal, div. handgereedschappen, faxtoestel, juwelensets, dames horloge, fitness algemeen

Locatie:
Hoboken
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Geen BTW, enkel BTW op de veilingskosten (verrekend op factuur)

Locatie:
Temse
Veilinghuis:
Leo van der heyden
Veiling sluit over:

Veiling van sorteerbak

Locatie:
Hoboken
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

25410 - Online sale of bicycles and sports equipment; on behalf of stakeholder

Locatie:
Aartrijke
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Veiling van bromfiets/quad/motorfiets, verlichting, bewakingssysteem, dranken/voedingswaren, grasmachine, transpallet/palletlifter/reachtruck, boormachine/breekhamer, zaagmachine, boten

Locatie:
Aartselaar
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

25379 - \"Caterpillar\" wheel excavator, \"Volvo\" container with hook lift system, \"Indespension Limited\" mobile sand blasting installation; facade scaffoldings, \"IR\" electric golfcart, \"Mercedes\" and \"Continental\" oldtimers; etc... on behalf of stakeholder

Locatie:
Maldegem
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

damesschoenen wo. SCAPA, EXIT, GUESS, GAUDI, HYPNOSI KICKS, enz. -- dameskleding wo. broeken, jurken, enz. -- audio visueel materiaal wo. SENNHEISER, MANFROTTO, enz. -- grote partij div. gadgets -- 2 vitrinekoelkasten LIEBHERR -- enz.

Locatie:
Aartselaar
Veilinghuis:
Appelboom
Veiling sluit over:

Veiling van divers aannemers materiaal, bovenfrees, schuurmachine, autoradio/luidsprekers, bromfiets/quad/motorfiets, banden en velgen, stationwagen, voertuig meerdere doeleinden, lichte vrachtwagens

Locatie:
Hamme
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Online veiling in de categorie Badkamer , Decoratie , Klein Electro , Verlichting en Overig

Locatie:
Deurne bij Antwerpen
Veilinghuis:
DefCom Auctions
Veiling sluit over:

Online veiling in de categorie Overig

Locatie:
Wetteren
Veilinghuis:
DefCom Auctions
Veiling sluit over:

Veiling van Varia, Vazen, Oude wijn en collectors dranken, Beelden, antiek, Vintage, Koper/tin/zilver/brons, Porselein, LP's/cd's/DVD's, schilderij/kunstvoorwerpen, Kristal/glas, Strips, boeken, prenten en foto's, Tapijten, borden/bestek/servies, Skimateriaal

Locatie:
Sint-Gillis-Waas
Veilinghuis:
Veiling sluit over:
 1 - 4

Faillissementen en opschortingen per regio

Overig

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook