Actuele informatie over faillissementen en opschortingen

Online verzamel veilingen in de provincie West-Vlaanderen

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online verzamel veilingen in de provincie West-Vlaanderen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online verzamel veilingen.

Er zijn 9 veilingen gevonden.

Enkel BTW op het opgeld te betalen!Verkoop van consumentengoederen:- nieuwe houten fruitkistjes- koffie, zout en suiker setjes- vintage glas kadertjesGoederen zijn te bezichtigen in onze veilingmagazijnen te Ieper - Diksmuidseweg, 150Afhaling van de goederen te Reningelst op 21 december van 11 tot 12 uur !

Locatie:
Ieper
Veilinghuis:
BOPA.be
Veiling sluit over:

Online auction of pallet racks from, among others: Stow, Nedcon, Polypal, Esmena, Feralco, etc .. As well as various warehouse requirements such as, grab buckets, pump trucks, storage tanks, a TCM forklift truck and two Linde reach trucks on behalf of stakeholder.

Locatie:
Oostrozebeke
Veilinghuis:
Troostwijk Auctions - Veilingen
Veiling sluit over:

Online auction of wire products such as wire panels, double rod mats, fencing and posts, garden gates and harmonica mesh on behalf of stakeholder.

Locatie:
Hooglede
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Mercedes VITO, 2006, 2x WURLITZER juke-box, meubelen, vintage, audio, enz.

Locatie:
Loppem
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Online auction of sound and light equipment such as: moving heads, speakers, light mixing tables, fog and smoke machines, spotlights, blacklights, projectors etc ... on behalf of stakeholder

Locatie:
Ardooie en Deinze
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Locatie:
Ieper
Veilinghuis:
BOPA.be
Veiling sluit over:

Privé goederen en werkmaterialen uit faillissement Platteeuw - Ruwbouw.:: Dit is een toekomstige veiling ::.Meer informatie en kavels volgen wanneer deze beschikbaar zijn.?De exacte veilingdatums worden later bekend gemaakt, de zichtbare datums zijn louter indicatief.Blijf steeds op de hoogte van al onze veilingen via facebook en instagram of schrijf u in op onze nieuwsbrief.

Locatie:
Ieper
Veilinghuis:
BOPA.be
Veiling start over:

Locatie:
Ieper
Veilinghuis:
BOPA.be
Veiling sluit over:

Enkel BTW op het opgeld te betalen!!Magazijnveiling van diverse privé goederen uit bewindvoeringen en nalatenschappen..:: Dit is een toekomstige veiling ::.Meer informatie en kavels volgen wanneer deze beschikbaar zijn.?De exacte veilingdatums worden later bekend gemaakt, de zichtbare datums zijn louter indicatief.Blijf steeds op de hoogte van al onze veilingen via facebook en instagram of schrijf u in op onze nieuwsbrief.

Locatie:
Ieper
Veilinghuis:
BOPA.be
Veiling start over:
Stuur mij een e-mail zo gauw er nieuwe online veilingen bekend zijn.

Faillissementen en opschortingen per regio

Overig

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook