Actuele informatie over faillissementen en opschortingen

Online auto en voertuigen veilingen van Vlaamse Veilingmaatschappij

Hieronder vindt u van Vlaamse Veilingmaatschappij een overzicht van online auto en voertuigen veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online auto en voertuigen veilingen.

Er zijn 6 veilingen gevonden.

Oldtimers, div. voertuigen, motorfiets, zaagmachine, HD-reiniger, enz.

Locatie:
Denderleeuw
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Depannagewagen, personen- en lichte vrachtwagens

Locatie:
Meerle
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

FORD fOCUS 2012, geaccidenteerd

Locatie:
Houthalen-Helchteren
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Opel Combo, 2009

Locatie:
Maaseik
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Voertuigen, oldtimers, compressor, bougies, enz.

Locatie:
Meerbeke
Veilinghuis:
Veiling sluit over:

Zoutstrooier, lichte vrachtwagens, trilplaat, kolomboor enz.

Locatie:
Hasselt
Veilinghuis:
Veiling sluit over:
Stuur mij een e-mail zo gauw er nieuwe online veilingen bekend zijn.
Verfijn uw zoekopdracht

Faillissementen en opschortingen per regio

Overig

Volg het laatste nieuws en insolventies via Twitter
Volg het laatste nieuws en insolventies via Facebook